Smart Design

by Smart EDU s.r.o.

Metalické dizajnové podlahy

Živicové liate podlahy

Betónové stierky

Dizajn
Živica je materiálom pre umenie, architektúru a dizajn. Jej flexibilita a univerzálnosť vytvára efekty, ktoré uveria identite klienta. Je dekoratívny pre umenie, funkčný a odolný pre architektúru, a ako materiál pre dizajn.
Inovácia
Používame výrobky renomovaných dodávateľov, ktorých história spoločnosti prepisuje dejiny. Vďaka svojej technológii, organizácii a cieľovému trhu sú atypické. Ide o premenu živice, od skromne považovaného produktu, ktorý bol kedysi používaný na priemyselné aplikácie, na produkt, ktorý dáva v architektúre a umení nový rozmer. Klientela sa posunula na odborníkov v oblasti remeselníctva, umelcov, dizajnérov a architektov. Alchýmia, inovátorstvo a vizionárstvo priniesli svoje produkty, nielen aby boli krásne na výzor a príjemné na dotyk, ale aby svojou funkčnosťou prispievali aj k trvalému udržateľnému rozvoju, úspore energie a dokonca sa aj spolupodieľali na nových hi-tech trendoch.
Kvalita
Firma Smart Design ponúka nové spôsoby a nové kontexty na vyjadrenie príťažlivosti, a na premenu snov do realizácii Vašich osobných predstaviteľných túžob. Naše podlahy a stierky sú hygienicky nezávadné, jednoliate, bezšpárové, bezprahové, ohňovzdorné, čisté, tenké, vodeodolné, netoxické, odolné voči stlačeniu, krúteniu, ohybu a ťahu, prispôsobiteľné a odolné.

Čo je vlastne živica?

Živica je viskózna látka vyrobená z rastlinných vlákien alebo vytvorená chemickou syntézou. Živice, ktoré sa najbežnejšie používajú, sú na báze minerálov, ako sú polyestery, epoxidové a alkydové, furánové, fenolické, bisfenolické a vinylové živice. Tieto netoxické, termosetické živice majú jedinečnú priľnavosť a pevnosť. Univerzálnosť molekulárnej štruktúry materiálov je zvýšená jej nepriepustnosťou a ľahkým použitím.

Čo je vlastne živica?
Čo je vlastne živica?

Viac o živici

1950s

Živica sa používala na stavbu lodí a lietadiel

1960s

Živica sa začala používať v potravinárskom a farmaceutickom priemysle, pretože potrebovali podlahu, ktorá vedela odolať agresívnym látkam a chemickým zlúčeninám

1970s

Patentovaný monosint - syntetická monolitická živica, ktorá bola ideálna na nanášanie vodorovných povrchov v mnohých vrstvách, aby dosiahla vysoké hygienické štandardy najmä v nemocniciach.

1980s

Živica sa začala používať aj v potravinárstve a v maloobchode.

1990s

Vyvíjanie nových produktových radov so zameraním na ekológiu.

Viac o živici

Živica môže meniť farbu a dokonca aj tvar. Niektoré produkty sú určené iba na dočasné účely, dajú sa odstrániť a použiť znovu inde. Moderné živice sú šetrné k životnému prostrediu a zvyšujú atraktivitu na novú úroveň. Dokonca môžu obaľovať rôzne objekty a zmrazujú svet v rámoch vyrobených z nekonečných variácií na hmatateľných prvkoch. Rôzne spektrum materiálov môže kombinovať živicu tak, aby sa vytvorila nečakaná vizuálna poézia. Živicový kreatívny potenciál predstavuje nové svety v predstihu a robí zastarané všetky materiály. Živica sa stáva obľúbeným materiálom umelcov a kreatívnych odborníkov na celom svete. Živicové povrchy sú mäkké, ohybné, elastické a môžu sa zdobiť exkluzívnymi, svetelnými efektmi a sfarbením. Môžu obaliť a zakryť akýkoľvek druh predmetu alebo materiálu. Vyrába sa aj nová ochranná živica UV. Táto živica minimalizuje účinok UV lúčov, chráni povrchy pred predčasným poškodením a starnutím. Naše živice sú ideálne na podlahy, obklady stien, hrubé kryty, dizajnové objekty, nábytok a dekorácie.

Typy podláh

Liate živicové podlahy

Nanášajú sa špeciálnymi technikami, s rôznymi dekoratívnymi vložkami. Lesklé, matné a saténové povrchy a farebné možnosti ponúkajú nespočetné množstvo vizuálnych efektov vhodných do domácností, kancelárií a showroomov. Výsledkom je bezšpárová podlaha, ľahko sa čistí a je ideálna aj pre veľké obchodné priestory. Výhodami liatej podlahy je vysoká životnosť, odolnosť proti poškrabaniu, vysoká námaha a zaťaženie podlahy a v neposlednom rade aj vysoký nárok na hygienu.

Živicové stierky a panely

Živicová stierka je navrhnutá tak aby pokryla akýkoľvek povrch (omietka, dlažba, betón, drevo atď.,), odoláva nárazom, chemikáliám, baktériám a iným mikroorganizmom taktiež sa ohýba a odoláva pohybu stien. Je vhodná aj do kúpeľní alebo aj priamo do sprchových kútov.

Betónové podlahy

Použitie betónovej podlahy je možne kdekoľvek, podlahy, sprchové kúty, kúpeľne, schody ako aj skladov, showroomov atd‘., Veľký výber farieb a povrchových úprav od vysokého lesku až po matné. Vzhladová imitácia pohladového betónu, kameňa, bridlice a mnoho ďalších vzorov podla zákazníkovej požiadavky.

Betonové stierky

Betonové stierky sa môžu aplikovať na stenu, krb, kúpeľne, kuchyne. Industriálny design do interiéru. Vysoká mechanická odolnosť, oderu vzdorná, vode odolná, umývateľná, žiadne špáry maximálna hrúbka 2mm. Veľký výber farieb a povrchových úprav od vysokého lesku až po matné. Vzhladová imitácia pohladového betónu, kameňa, bridlice a mnoho ďalších vzorov podla zákazníkovej požiadavky.

Vzorkovník

Cenník

Cena sa odvíja od povrchovej úpravy podkladu a materiál je už od 70€.

O nás

Sme kreatívny tím zaoberajúci sa realizáciou metalických a živicových liatych podláh a betónových stierok.

K tomuto podnikaniu nás priviedol náš osobný príbeh, kedy sme do nášho domu hľadali tú najsprávnejšiu alternatívu podlahy,  ktorá bude ekologická, ale luxusná a zdravotne nezávadná zároveň. Boli sme ochotní zaplatiť, ale očakávali sme od dodávateľa komplexné služby od úvodnej konzultácie až po záverečný servis. Žiaľ, nenašli sme odpoveď na náš dopyt. Vtedy prišiel ten správny impulz a doplnili sme chýbajúci článok na trhu s podlahami. V čom sme jedineční ?  Naše know-how spočíva v individuálnom prístupe ku každému klientovi. Ponúkame všetko to, na čom záleží aj nám - zmysel pre detail, luxusné riešenia, garantovanú kvalitu prevedenia.

Pracujeme s najkvalitnejšími materiálmi z Čiech, Talianska a USA. Úvodná vízia, poradenské služby, vizualizácia, zamerania, cenová ponuka, vždy grátis a šité na mieru.  Záleží nám na Vašej spokojnosti, odporúčaniach a na našom dobrom mene, čo vám garantujeme profesionálnym, ľudským prístupom. Za dokonalé prevedenie ručíme pečaťou originality. Žiadne dve podlahy od nás nie sú identické. Buďte jedinečný a premeňte svoje bývanie v oázu pokoja s nami.

Kontakt

Smart Design s.r.o.
Hollého 16
927 05 Šaľa
Slovensko

Otvoriť v Google maps

IČO: 53660099
DIČ: 2121501404

Máte záujem o naše produkty?

Zadajte svoj e-mail a my vás budeme kontaktovať.

Info: Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a uplatňujú sa pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.